O nás

Realitná kancelária AMAXADES REALITY Vám ponúka kompletné a profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpnych, nájomných zmlúv a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej realitnej činnosti je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis a komunikácia so Správou katastra nehnuteľností. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom, ako aj dôraz na odbornú znalosť všetkých našich pracovníkov. Náš pracovný kolektív je vzdelávaný v odbore, aktívne komunikuje v anglickom aj v nemeckom jazyku. Neustále sa zdokonaľuje, zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti.

Sme tu pre Vás a ponúkame Vám:
• poradenstvo a oporu pri predaji a prenájme nehnuteľností na Slovensku a v Chorvátsku;
• sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností všetkých druhov na Slovensku a v Chorvátsku;
• disponujeme vlastnou internou databázou záujemcov o kúpu a prenájom Vašich nehnuteľností;
• profesionálna a detailná prezentácia Vašej nehnuteľnosti na našich realitných weboch doma aj v zahraničí;
• zabezpečenie prevodu nehnuteľností;
• vypracovanie kúpnych a nájomných zmlúv;
• našu spoločnosť charakterizuje osobný prístup našich pracovníkov ku klientom, ich spoľahlivosť, diskrétnosť a zodpovednosť.

Sme Vaši profesionálni obchodní partneri a v prvom rade kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup tak, aby sme pre našich klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie. Dnes máme za sebou stovky úspešne zrealizovaných obchodných prípadov, či už súkromných osôb, tak aj podnikateľských subjektov a medzinárodných firiem.


Pomôžeme Vám!
Hľadáte nehnuteľnosť na kúpu alebo prenájom, prípadne predávate alebo potrebujete prenajať Vašu nehnuteľnosť a nie je Vám jedno, kto Vám s týmto problémom pomôže?

Neváhajte sa obrátiť práve na našu realitnú kanceláriu AMAXADES REALITY.
Sme vyškolení a odborne pripravení Vám profesionálne pomôcť pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľností rôznych druhov. Našim cieľom je poskytovať služby v realitnej činnosti práve týmto záujemcom a klientom, ktorí naše služby potrebujú a s dôverou sa nás obrátia. Sme Vaši profesionálni obchodní partneri a v prvom rade kladieme maximálny dôraz na seriózny, komfortný a profesionálny prístup tak, aby sme pre našich klientov priniesli čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najoptimálnejšie riešenie. Preferujeme konzervatívny prístup k celej obchodnej transakcii, aby sme zabezpečili čo najbezpečnejší prevod nehnuteľnosti pre všetky zúčastnené strany. Cieľom našej realitnej kancelárie AMAXADES REALITY je mať v ponuke také množstvo obchodných prípadov a rôznych ponúk, ktorým sa budeme vedieť aj naplno venovať, a na ktorých môžeme zodpovedne, kvalitne a profesionálne pracovať. My Vám ponúkame naše skúsenosti, analýzy vývoja realitného trhu, stabilné zázemie, široké spektrum možností a výberu. Našim klientom vieme sprostredkovať bezplatne výhodné hypotekárne úvery v rámci celého bankového sektoru pôsobiaceho na slovenskom trhu. Neváhajte a zavolajte nám.


Kontaktné údaje:
V prípade, že Vás informácie o nás a našej spoločnosti zaujali, budeme radi, ak sa s Vašimi požiadavkami obrátite na nás. V prípade  záujmu o osobné stretnutie nás prosím najskôr kontaktujte telefonicky a dohodneme si miesto a termín nášho stretnutia, príp. nám zavolajte a my prídeme s našimi službami priamo za Vami domov. Je to najlepší spôsob komunikácie, ako aj najlepšia cesta k Vášmu úspešnému predaju, prenájmu, či kúpe nehnuteľnosti.


AMAXADES s.r.o., realitná kancelária
sídlo: Pivovarská 7, 94901 NITRA, SLOVAKIA
kancelária: Coboriho 9, 94901 NITRA, SLOVAKIA
IČO: 44 720 581,  DIČ: 2022807094,  IČ DPH: SK2022807094


E-mail: amaxades.reality@gmail.com


Mgr. Katarína Malušová, telefón: +421 911 201 211
Ing. Ján Maluš, telefón: +421 911 400 211


www.amaxades-reality.sk      www.amaxadesreality.sk      www.realestatenitra.com      www.immobiliennitra.de


www.facebook.com/amaxadesreality